Yeniden programlama yapılabilir:
Stage 1
|
Stage 2


  Standart
Yükselt
Fark (Farklılık)
Güç hp 132hp
147hp
15 (+11%)
Tork / çekiş gücü 157Nm
177Nm
20 (+13%)
Beyin Ecu
Standart Kademe (Etap, safha) 1 0 132hp 147hp
Setup-
Standart118
Kademe (Etap, safha) 1147
Tork / çekiş gücü Nm Standart Kademe (Etap, safha) 1 0 157Nm 177Nm
Setup-
Standart250
Kademe (Etap, safha) 1330

Hyundai Elantra 1.6 MPI 132hp Motoru için Chip Tuning Ayarı

Chip Tuning dünyasında önde gelen firmalardan birisi olan Car Ecu File olarak gelişmiş performans ile yakıt tasarrufu için benzinli ve dizel motorların optimize edilmesi konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Performans ve verimliliği optimize etmek için Hyundai motorlarına Chip Tuning yapılmasında çok uzun yıllara dayanan tecrübemiz vardır.

Süreç nasıl işlemekte ?

Chip Tuning veya diğer işlemlere başlamadan önce Aracınızı analiz etmekte, ECU(Motor Kontrol Ünitesi) olarak da bilinen motor yönetimi programını ayarlamaktayız. Bu motor yazılımı sayesinde, Hyundai Elantra 1.6 MPI 132hp motoru ve onun yakıt tüketiminin davranışından büyük ölçüde sorumludur. Her araba, kamyonet, kamyon veya traktör için ECU’yu optimize etmekteyiz.

Faydaları Neler?

Chip Tuning işlemi ile Hyundai Elantra 1.6 MPI 132hp motoru, Car Ecu File olarak daha fazla güç ve tork, çok azaltılmış yakıt tüketimi, daha rahat ivlemelenme ve geliştirilmiş gaz pedalı tepkisi için siz değerli müşterilerimiz için özel olarak yapılmıştır. Tork eğrisini optimize eden firmamız Hyundai 1.6 MPI 132hp motoru daha düşük RPM’de daha fazla tork üreterek daha keyifli bir sürüş konforu sunmaktadır. Bu ayrıca daha önce vites değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Yani Audi motorunuz daha düşük devirde daha verimli çalışmaktadır.

Dünyada mevcut bir çok chip tuning firması Hyundai Chip Tuning çözümleri için Carecufile.com’u seçmektedir. Hyundai Elantra 1.6 MPI 132hp motoru Chip Tuning dosyamız orijinal güvenlik sistemi içinde olabilecek en iyi performans ve sonuçları sağlar.